projekty graficzne

Żadna z firm nie mogłaby funkcjonować bez zaplecza poligraficznego. Przygotowaliśmy różne formy reklam,  od najprostszych do najbardziej wyrafinowanych. Jeśli w naszej ofercie,  nie znajdują Państwo czegoś odpowiadającego swoim wymaganiom - prosimy o kontakt.

Znaki rozpoznawalne i kody QR 

Zadaniem logo, jest identyfikacja konkretnej firmy, organizacji lub marki produktu. Logo stanowi pierwszy krok do identyfikacji wizualnej. Pozwala na odróżnienie firmy od konkurencji, na podkreślenie swojej indywidualności.  

Kody QR to 2-wymiarowe kody matrycowe, podobne do popularnych kodów kreskowych, lecz mogące pomieścić dużo więcej informacji. Mogą przykładowo zawierać dane informacyjne, takie jak adres strony www i dane kontaktowe. Kody QR rozpoznawane są przez wiele aplikacji stworzonych dla  smartfonów.

Wizytówki, ulotki, plakaty

Opracowujemy eleganckie i spersonalizowane projekty graficzne ulotek, wizytówek i plakatów,  w różnych formatach i w różnych przedziałach cenowych. Oferujemy druk zwykły oraz druk z maską UV, pozwalający nadać projektom wyrazu.

Prezentacje multimedialne

Tworzymy praktyczne i dynamiczne prezentacje biznesowe przeznaczone na spotkania, konferencje lub pełniące rolę elektronicznych prospektów reklamowych i ofertowych.

Roll up, potykacze, szyldy

Ważnymi elementami reklamy bezpośredniej są roll up oraz tzw. potykacze, które stanowią efektowny sposób na prezentację oferty firmy lub pozwalają na szybsze odnalezienie oddziału lub stoiska. Stanowią doskonałe tło dla wystąpień biznesowych lub targów. Oferujemy też szyldy zewnętrzne, które są jedna z najstarszych form reklamy. Gwarantujemy wysoką jakość, która pozwoli na użytkowanie ich przez długie lata. 

Banery, litery 3D

Oferujemy pełnokolorowy wydruk banerów metodą twardego solventu z zastosowaniem grubego materiału 510g/m2 - oczkowanie baneru przygotowujemy co 40-50 cm lub z odległością wskazaną przez Państwa! Prosty projekt z jednolitym tłem i napisami GRATIS! Inną elegancką prezentacją logo lub oferty firmy jest przygotowanie liter 3D, które przygotowujemy z lekkiego styroduru, którego montaż można wykonać nawet zwykłym silikonem!

Galanteria ślubna: zaproszenia, winietki, zawieszki

Kalendarze, magnesy z nadrukiem, naklejki