usługi

Oferujemy Państwu usługi dodatkowe, powiązane z szeroko pojętym biznesem, w tym e-marketing, którego głównym celem jest promowanie z wykorzystaniem narzędzi internetowych. Banery, slidery, oraz reklamy zamieszczane w serwisach społecznościowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Budowa i rozwijanie i budowa newslletera, który gromadzi w bazie adresy mailowe klientów i rozsyła szczegółowe informacje o promocjach i nowościach.

Budowanie świadomości marki - Branding

Posiadamy wiedzę z zakresu marketingu i brandingu, co pozwoli Państwu zarówno na ugruntowanie marki na rynku, jak i poszerzy grono klientów. Branding służy budowaniu świadomej i utrzymanej w jednym tonie, kolorystyce reklamy. Dzięki temu klienci zapamiętują markę. Ważna jest tutaj grupa odbiorców na którą kierowana zostaje strategia.

Pozycjonowanie i optymalizacja SEO

Pozycjonowanie to proces windowania wyniku wyszukiwarki, do jak najwyższego miejsca na liście. Pozycjonowanie jest złożonym procesem i jest bardzo czasochłone. Może być połączone  ze starannie dobraną strategią promocyjną.

Jeśli strona internetowa ma funkcjonować sprawnie i jeśli ma być widziana i umieszczana wysoko w wynikach wyszukiwarek  musi przejść optymalizację pod kontem SEO. Jest to forma edycji strony z wykorzystaniem specjalnego kodu, który kreuje nagłówki i źródła tekstów i podstron.